Kontakt

Prowadzisz video-bloga kulinarnego w serwisie YouTube lub Vimeo? Chciałbyś, aby Twoje najnowsze filmy docierały do internautów z całej Polski? Możesz przesłać nam swoje zgłoszenie! Rozpatrzymy każdy wniosek, a w przypadku jego akceptacji, Twój kanał zostanie automatycznie połączony z webFood. Po jego dodaniu, wszystko dzieje się już automatycznie dzięki specjalnemu algorytmowi. Nie musisz ręcznie dodawać każdego wpisu, nawet tych najstarszych. System poleci Twój film z jego oryginalną datą. Dzięki temu łatwiej będzie można znaleźć najnowsze materiały. 

Nie kopiujemy żadnych filmów na kanał webFood – korzystając z podstawowej funkcji serwisu Vimeo oraz YouTube*, wyświetlamy je bezpośrednio z Twojego kanału za pomocą kodu iframe/embed. Dzięki temu Twoje materiały obejrzy jeszcze więcej internautów, dzięki czemu możesz również zwiększysz swój przychód z programu partnerskiego. 

Napisz do nas: kontakt@webfood.pl  Wymagamy, aby kanał istniał przynajmniej 3 miesiące i miał opublikowanych przynajmniej 15 filmów. Kanały nieaktywne lub nieaktualizowane nie będą uwzględniane. Kanały mogą być polecane również przez samych widzów.

*Korzystanie z nazwy kanału, miniaturek oraz osadzanie filmów jest w pełni legalne i zgodne z regulaminem serwisu YouTube, oraz nie wymaga uzyskania zgody.