Cześć! Polub Smacznyblog na Facebook , wielkie dziękI!


Nie twierdzę, że ta herbatka jest kluczem na wszelkie niepokoje, ale to właśnie 1 ze sposobów, po który chętnie sięgam, gdy chcę się wyciszyć, odprężyć… i szybciej zasnąć;) Ten intensywnie rumiankowy smak, złamany mlekiem i miodem koi, relaksuje i odpręża. Wyobraźnia? Może:) Grunt, że działa:)
Więcej porad, jak i przepisów kulinarnych: http://Gotuj.Skutecznie.Tv | zobacz tę: http://gotuj.skutecznie.tv/2011/09/jak-zrobic-odprezajaca-wieczorna-herbatke

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 Komentarze
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze