Cześć! Polub Smacznyblog na Facebook , wielkie dziękI!


http://kotlet.tv/katmandu odwiedziliśmy knajpkę Katmandu na Wspólnej, która serwuje dania kuchni tajsko-nepalskiej, miła atmosfera (zresztą to właśnie wyróżnienie w Koronie Smakosza, która zainspirowała nas do odwiedzenia tego miejsca), dobre jedzenie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 Komentarze
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze