Na koniec mam dla Was niespodziankę! Podczas tej podróży testowałem urządzenie HP Pavilion x2 . Jest to tak zwane urządzenie 2w1, czyli komputer i tablet w 1. Jak widzieliście przydaje się szczególnie w podróży, ale też i w kuchni, gdzie może nam posłużyć za książkę kucharską.
Z tej okazji mam dla Was konkurs!
Osoba, która zrobi najlepsze zdjęcie o temacie „Kuchnia 2w1” i wrzuci je na Instagram z hashtagiem #kuchnia2w1 oraz #2w1 wygrywa to urządzenie, a na nim moje przepisy które przywiozłem ze Stanów!
Pamiętajcie zdjęcie ma obrazować hasło „kuchnia 2w1” macie pełną dowolność możecie wysłać mi zdjęcie potrawy, samej kuchni albo dowolne inne zdjęcie, które wpisze się w to hasło. Najbardziej kreatywna osoba wygrywa!
Regulamin konkursu znajdziesz na http://bit.ly/1MZ6TuW







